[
]
[
]

автокресла
весы
ванночка
велосипед
вожжи
игровой центр
ингалятор
молокоотсос
качели
кенгуру
коляска
коврик
кресло-качалка
кровать-манеж
лошадки
манеж
манеж-кровать
молокоотсос
ночник
подогреватель
прыгунки
радионяня
санки
стерилизатор
стульчик
увлажнитель
шезлонг
ходунки

 
[
товары мамам
]
[
КАРНАВАЛ
]
[
]
[
]
[
]
[
]
[
]
[
]
[
]

 
1. ОБИРАЙТЕ
В Каталозі прокату оберіть товари, які Вас цікавлять, визначтесь з терміном оренди. Сайт оновлюється постійно, тож всі умови та ціни, вказані тут - актуальні.


2. ЗАМОВЛЯЙТЕ
Оформити замовлення можно прямо на сайті через форму зворотнього зв'язку, розташовану на кожній сторінці каталогу, або зателефонуйте нам в офіс:

044 361-371-3
067 560-72-22

3. ОТРИМАЙТЕ І РОЗРАХУЙТЕСЬ
Отримати своє замовлення Ви можете в нашому офісі (біля ст.метро Берестейська) , або з Доставкою.

Всі умови, ціни, дати й терміни, а також фактична сума, отримана від клієнта представником прокату - фіксуються у Договорі оренди.

До Договору обов'язково додається Акт здачі-приймання, який містить інформацію про фактичний стан і комплектацію речей, переданих в оренду.


Оплата здійснюється у гривнях готівкою в офісі або кур'єру. В разі доставки кур'єр є офіційним представником Babyrent і уповноважений вести розрахунки з клієнтом від імені компанії.

Є також можливість перерахувати орендну плату на картку Приватбанк.

Загальна сума до сплати формується наступним чином:
Застава +
Оренда за перший місяць/тиждень+ Доставка (якщо є)

У разі відмови від товару вже по факту доставки - сплачується тільки її вартісь.

4. КОРИСТУЄТЕСЬ
Просимо Вас дбайливо ставитись до орендованих речей і повертати їх у належному стані/комплектації (з урахуванням природнього фізичного зносу). Якщо в процесі експлуатації річ забруднилась - просимо вчасно вжити заходи для повернення її в чистому стані.

В Договорі оренди стандартно вказано базовий термін (для більшості предметів це 1 місяць), реально ж Ви можете користуватись орендованими речами аж до повного вичерпання застави. Подовжувати оренду можна телефоном, і-мейлом, повідомленням у viber тощо.

Якщо заявлений термін вичерпався, а жодних вказівок від Вас не надійшло, оренда буде подовжуватись автоматично аж до повного вичерпання застави. Після цього клієнт має повернути орендовану річ в пункт прокату, або внести доплату.

Внести доплату можна або в нашому офисі, або переводом на картку. Реквізити Вам надасть менеджер за вимогою.

5. ПОВЕРНЕННЯ
Немає потреби неодмінно озвучувати точний термін, протягом якого Ви плануєте користуватись орендованими речима. Просто коли настане час - повідомте нас про бажання зупинити прокат.

Повертаючи орендовану річ Ви отримаєте назад внесену заставу в повному обсязі, або її залишок, якщо оренда подовжувалась.

Повернення може здійснюватись в нашому офисі, або через кур'єра.

ВИВЕЗЕННЯ КУР'ЄРОМ
вивезення кур'єром можна замовити телефоном. Одразу після повідомлення ми припинемо нарахування орендної плати, проте фактичний приїзд кур'єра відбудеться протягом наступних 1-7 днів. Не хвилюйтесь, оренда за ці дні не нараховується.


Оплата за виїзд кур'єра для повернення орендованих речей відбуваєтоься по факту його здійснення. Вартість згідно діючого тарифу на Доставку.


 
 
© 2008 BabyRent.kiev.ua   
  • З кожним клієнтом ми укладаємо Договір оренди
  • Майно здається в оренду виключно під грошову Заставу
  • Все орендне майно є приватною власністю компанії Babyrent

БРОНЮВАННЯ
Влітку часто виникає дефіцит на "туристичну" групу товарів: автокрісла, складні ліжка, коляски-тростини тощо.

Ви можете оформити попередній резерв на певні дати. Зробити це можна телефоном або через форму зворотнього зв'язку.

Ми бронюємо не раніше ніж за 2 тижні.

Передплати робити не потрібно.

Якщо ви бронюєте автокрісло - обов'язково вкажіть вік та вагу дитинки.

Зверніть увагу, у розпал літнього сезону ми резервуємо виключно категорію (групу) автокрісла, ліжечка, возика, без уточнення бренду, кольору тощо. Конкретна модель і колір обиратимуться серед наявних на складі напередодні вашої дати.

Умови бронювання карнавальних костюмів - в розділі КАРНАВАЛ>>>

ТЕРМІН (СТРОК) ОРЕНДИ
Базовий термін оренди для більшості речей - 1 місяць.

Якщо інших домовленностей не було, в Договорі стандартно вказується базовий термін. Пізніше, в разі необхідності, Ви зможете корегувати його: подовжувати чи скорочувати.

  • Подовжувати оренду можна тільки в межах внесеної застави. Після її вичерпання, клієнт має повернути річ, або внести заставу повторно.
  • У разі дострокового повернення майна, плата здійснюється за повний базовий період.

ЗАСТАВА
Застава - це грошовий депозит, аванс, що вноситься клієнтом під час оформлення Договору для зручності і подальших взаєморозрахунків. Подробнее о залоге>>>

ШТРАФ
У разі появи дефектів, що виникли в процесі використання орендованих речей, клієнт має сплатити вартість ремонту, хімчистки та інших заходів по відновленню зіпсованих речей.

Якщо ж орендовану річ остаточно зіпсувано (загублено чи знищено) і повернення її до пункту проката неможливе - клієнт має сплатит повну вартість майна (вказана в Договорі).

Копіювання матеріалів тільки з дозволу адміністрації сайту, з вказанням першоджерела та посиланням на babyrent.com.ua